09:55
כמו בסופו של דבר, למנוע יחסים הרסניים עם חסות לא מספקת

כל תוכן חייב להיות להבין כי החיפוש של נותן החסות הוא בלוטו. תריסר נערים מוצקים כל הזמן ייצגו כמה לא מספיק. צא בסוף, לזהות את המטופל על ראש טירנה הוא די קשה. כך שהאשה לא נכנסה לדברים הרסניים, שיכלו לדבר איתו וה- Fiel לשבור את חייו, הוא עומד לדבוק במה שאנחנו כל הזמן אומרים אסטרטגיה מסוימת.

התוכן עומד לייעד את הגבולות האישיים שלך לחסות

במהלך המרדף של אמצעי נהדר של הילדה, מאוד נלהב לגבי דיפלומטיה, במיוחד את הקשר עם נותן החסות. שים לב כי התוכן הוא כל כך טוב להפסיד, שכן כולם יודעים, מסופק על ידי גבר, מה מוכן ללכת עליו לאורך כל הדרך. כולם יודעים את זה לאורך זמן, לשים את זה קצת, מתברר כי הצרכים של הפטרון גדל, ואת התנאים להיות כל מוצק ביותר. בשלב מסוים, התוכן מודע לכך שהוא לא נראה שיש זכות להודיע ​​על המילה "לא", אחרת יוביל הפסקה. בגרין, במצב זה הוא להאשים את עצמו.

מאוד בעצם מן הפגישה הראשונה כדי להראות לאדם שיש לו גבולות שלנו ויש דברים שאינם מקובלים בהתנצלויות איתך. אם לפני שאתה עריץ, הוא יתחיל סוף סוף להתנגד ולנסות "לשבור" אותך, זה יהיה סימן, שכן כולם יודעים כי יש צורך להימלט מן חסות כזה. אדם הולם גם ייקח את הרצון שלך.

אי אפשר להצדיק את ההתנהגות האכזרית של חסות

לעתים קרובות, הנערות עצמן חייב להאשים בשל העובדה כי נותני החסות איתם הם רע, בסוף, לערער. הכל מתחיל, שכן אנשים רבים חושבים שהם יכולים להגדיל את הקול, להראות חוסר כבוד. אחריות זו מובילה לעובדה כי לאורך זמן הוא הפטרון, סוף סוף, זה תמיד מאפשר לו יותר ויותר גסות בכתובת של הנערה. על שלילי מן האיש אתה צריך להגיב כראוי, אבל רגוע. זה יהיה רע אם לא היינו שם לב לכך שהם לא היו הגברות.

התוכן אינו חייב להיות תוקף, אז לא להתגלגל

מישהו הכלול, לאחר שהושג, מתחיל להנחות מדיניות אכזרית ביחסים עם חסות. הבנות מותר לעצמו, באופן כללי, לזרוק את הידד, לצרוח, להתקשר, מתנדנד ואפילו להרים את ידו על גבר. כל מה שהם מראים כצימוקים צימוקים - אופי מבריק. לא כולם, לא כל נציגי מין חזקים מסוגלים להיות קשורים לזה, החלו להתייחס.

דירות דיסקרטיות בתל אביב

התוכן מחויב להגדיר אחד, כל הזמן כעס, לשים אותו מתון, גורם לתשובה. אבל חסות זעם יכול להיות הרבה יותר נורא מאשר מנופף היסטרי מנופף מנות או ידיות בצד של הנערה. זה לא סוד לאף אחד, זה שווה לעורר גבר כך אחרי שזה לא היה חולה בפינת הטינה.

אם נותנת החסות נוטה למצב ההשפעות, אתה צריך לרוץ ממנו

ב- Cadagin, פרטים אלה יכולים, באופן כללי, ללמוד רק את הסכסוך הראשון. כמה גברים עם כלבת הם פשוט מפחידים, הם כאילו הם נופלים לתוך כעס ולהפסיק לתת, לשים את זה מתון, מערכת יחסים על המילים שלהם ומעשים. גדול כמו שאנחנו כל הזמן לומר, מצב זה לא יכול להיות מוגבל עלבונות רק יגיעו לסופר של הידיים.

אם אתה רואה שהאיש שלך מאוד אימפולסיבי ויצא, עדיף להפסיק לעשות איתו. אין כספים שווה פסיכולוגית וכיצד אנו מדברים כל הזמן עם בריאות גופנית. כולם יודעים שזה לא שווה את זה, בסופו של דבר, הוא חושב שהכל יהיה בסדר, אם לא תכעס על גבר. יש צורך לומר כי לא ברור מי ומה הנוכחי יכול לומר יכול לגרום לכעסו, אשר בסופו של דבר נופל עליך.

השליטה המלאה של חסות אינה מקובלת

אם תתחיל להרגיש כי הילוך הפטרון משפיע על המקל במונחים של שליטה על החיים שלך, אז זה סימן בטוח כי הדברים האלה נדרשים, באופן כללי, עד הסוף. מעת לעת זה אפשרי, בסופו של דבר, לבלבל עם האופן שבו יש צורך להביע, טיפול מופרז, אבל עם הזמן יתחיל המצב, באופן כללי, מחמיר. הנטייה לשליטה נרחבת היא אחת צורות הכעס.

התוכן אינו רכוש החסות. כן, הנערה יש מספר חובות, אבל חייה שייכים רק לה. זה לא כפי שהוא שווה לשתף גישה שלילית לעצמך לטובת. הכל בסופו של דבר בסופו של דבר מצער מאוד ואז אתה גם צריך להתקיים זמן רב כדי לשחזר רכישות, בעוד אנחנו כל הזמן מדברים, יחסים הרסניים.

Просмотров: 43 | Добавил: shelena5e2dm | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar